system.website


Grupa HASCO

to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych

Kompleksowo dbamy o Twoje zdrowie” – to misja Grupy. Naszym celem jest ochrona zdrowia - od produkcji farmaceutyków, poprzez zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych i farmacji, aż po dystrybucję produktów.


Wśród spółek należących do Grupy znajdują się m.in: PPF Hasco-Lek S.A., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Vratislavia Medica Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.Dołącz do Grupy HASCO!

STAWIAMY NA TALENTY I CENIMY DOŚWIADCZENIE

W tak dużej organizacji jak nasza, każdy ma szansę znaleźć dla siebie idealne miejsce. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, a także młode i ambitne osoby, dlatego doceniamy zarówno wiedzę płynącą z wieloletniego doświadczenia, jak i energię jaką oferują młode talenty.


Cały czas się rozwijamy, otwieramy się na nowe pomysły i możliwości, a co za tym idzie oferujemy pracę na różnorakich stanowiskach w wielu działach.


Grupa HASCO spełnia najwyższe standardy jakości potwierdzane certyfikatami, nagrodami oraz zaufaniem konsumentów i partnerów biznesowych.
Aktualne oferty pracy

Prześlij swoje CV

Nie znalazłeś w naszych aktualnych rekrutacjach stanowiska, które by Cię interesowało? Nic straconego!

Zapraszamy do przesłania nam swojej aplikacji do przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Wypełnij formularz aplikacyjny, a gdy pojawi się odpowiednia oferta skontaktujemy się z Tobą!